PracaOferty pracy Poznań › Specjalista ds. Wprowadzania i Optymalizacji Treści Produktowych

Kto szuka:

Hardsoft-Telekom

Specjalista ds. Wprowadzania i Optymalizacji Treści Produktowych

Lokalizacja:

Poznań, Grunwald

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Wprowadzanie produktów IT do sklepu online, wraz z pasującymi opisami i specyfikacjami.
  • Umieszczanie grafik i kompletnych danych w e-katalogu.
  • Nadzór nad jakością treści e-commerce w celu maksymalizacji zainteresowania klientów.
  • Raportowanie efektywności powierzonych projektów.
  • Kreowanie contentu promującego nasze produkty.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Umiejętność szybkiego, poprawnego stylistycznie i ortograficznie pisania.
  • Znajomość obsługi Excela oraz HTML/CSS.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Podstawowa umiejętność obróbki graficznej.
  • Znajomość rynku sprzętu komputerowego.
Mile widziane:
  • Wiedza z zakresu SEO.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Wdrożenie.
  • Zniżki pracownicze.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz do ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Hardsoft-Telekom

branże: Informatyka / Telekomunikacja