PracaOferty pracy Tarnowo Podgórne › Produkcja- Tarnowo Podgórne- 2 zmiany

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Produkcja- Tarnowo Podgórne- 2 zmiany

Lokalizacja:

Tarnowo Podgórne

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją i malowaniem proszkowym elementów złącznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator urządzeń mechanicznych / Tarnowo Podgórne

Nasz wieloletni klient jest uznawany za lidera rynku w przemysłowym malowaniu proszkowym elementów złącznych w Europie. Jest również dystrybutorem produktów wytwarzanych, nitów, wkrętów, podkładek, wysokiej jakości kołnierzy uszczelniających, kalot oraz innych rozwiązań uszczelniających i mocujących. Jest partnerem amerykańskiej firmy z prawie 50-letnim doświadczeniem, która zapewnia dla niej silne wsparcie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto,
  • praca na 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku,
  • bezpośrednie zatrudnienie w firmie po 6 miesiącach.

Zadania:
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • pakowanie wywarzanych elementów,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekujemy:
  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie.

Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj teraz!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Kontakt: 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Produkcja / Przemysł