PracaOferty pracy KomornikiPracownik recepcji/kancelarii - Komorniki k. Poznania

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Pracownik recepcji/kancelarii - Komorniki k. Poznania

Lokalizacja:

Komorniki

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik recepcji/kancelarii

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości na recepcji oraz wsparcie administracyjno-biurowe pracowników
  • Zarządzanie centralą telefoniczną i ogólną skrzynką firmową
  • Zarządzanie przesyłkami wychodzącymi i przychodzącymi
  • Obsługa wewnętrznego systemu, w tym prowadzenie zestawień kosztów oraz opisów faktur
  • Skanowanie dokumentów takich jak faktury, pisma przychodzące, umowy niehandlowe
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji, archiwizacja dokumentów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa
  • Samodzielne zadania, które pomogą w budowaniu relacji wewnątrz organizacji
  • Dynamiczne środowisko pracy, a także stały kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Dobre planowanie i organizowanie pracy własnej i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się wytycznych
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Skrupulatność i zaangażowanie
  • Samodzielna w podejmowaniu działań i decyzji
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel)
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji będzie dodatkowym atutem

Mile widziany:

  • Komunikatywny angielski

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Administracja biurowa

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.