eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jaszkowa DolnaPracownik produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)

Jaszkowa Dolna, Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Polanica Zdrój, Złoty Stok

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • montaż ręczny lub maszynowy,
  • produkcja części,
  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż,
  • praca zgodnie z instrukcją pracy i kontroli.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • chęci do wykonywania pracy głównie w pozycji stojącej.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wolne weekendy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń pracowniczych.

Miejsce pracy: Jaszkowa Dolna.

Wyślij swoje CV na stronie lub wyślij SMS o treści: "PRACA-Jaszkowa" – oddzwonimy! – tel: 663-799-001.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?