eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańPracownik piekarni - Cukiernik

Kto szuka:

Maciejewski Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik piekarni - Cukiernik

Lokalizacja:

Poznań, ul. Madziarska 40/ 44

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • wypiek i dekoracja wyrobów cukierniczych (ciast, drożdżówek, ciasteczek),
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych,
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • praktyczne umiejętności w zakresie pieczenia wypieków cukierniczych,
  • wykształcenie w zawodzie cukiernika nie jest wymagane, ale stanowi dodatkowy atut,
  • umiejętność pracy zgodnie ze standardami HCCP,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę / umowę zlecenia w zależności od preferencji kandydata,
  • benefity pracownicze m.in. rabatową kartę zakupową, pracownicze ubezpieczenie grupowe oraz pakiety sportowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Maciejewski Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.