PracaOferty pracy Szczepankowo (pow. szamotulskiPracownik magazynowy

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik magazynowy

Numer referencyjny:

13585

Lokalizacja:

Szczepankowo (pow. szamotulski, gm. Ostroróg), Szczepankowo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Producent profili do okien poszukuje pracowników magazynowych do zakładu w Nagradowicach.
To świetna okazja, aby zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe!

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru.
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.
  • Zaangażowanie oraz chęć pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjny system premiowy!
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Poznania.
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych!
  • Wsparcie konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji oraz zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy – Twój komfort jest dla Nas ważny!
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych. ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, platformy MyBenefit - kafeterii pełnej różnorodnych benefitów (od turystyki, przez kino, po zniżki w sklepach).

Miejsce pracy: Profilowa 1, Nagradowice.
Oferta dotyczy umowy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...