eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BuszewoPracownik działu montażu

Kto szuka:

GENPOWER SP Z O O

Stanowisko:

Pracownik działu montażu

Lokalizacja:

Buszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • Obsługa elektronarzędzi ręcznych
  • Prace montażowe
  • Wygłuszanie kontenerów technicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy

  • sprawności manualnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładności
  • odpowiedzialności oraz sumienności

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • dopłaty do kart multisport
  • pełen pakiet socjalny
  • szkolenia stanowiskowe
  • miłą atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie techniczne
  • dodatki finansowe uzależnione od staż pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: GENPOWER SP Z O O

branże: Dział techniczny

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...