PracaOferty pracy WysogotowoPracownik Administracyjny ds. Frachtu Lotniczego

Kto szuka:

cargo-partner spedycja sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Administracyjny ds. Frachtu Lotniczego

Numer referencyjny:

POZ/ADMAIR/300824

Lokalizacja:

Wysogotowo, k. Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur)
  • współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie
  • rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką jakość usług oraz pozytywny wizerunek cargo-partner

Wymagania stawiane pracownikowi:

Profil kandydata:
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • miłą atmosferę pracy w zgranym, młodym i ambitnym zespole, który czeka na Ciebie z otwartymi ramionami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...