PracaOferty pracy Szczecin › Specjalista ds. administracyjnych (z j. niemieckim)

Kto szuka:

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych (z j. niemieckim)

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przetwarzanie zamówień dla naszych pacjentów z Niemiec
  • Przygotowywanie dokumentów i recept dotyczących refundacji naszych produktów
  • Wystawianie faktur dla płatników i klientów
  • Zarządzanie danymi w systemie CRM
  • Udział w bieżących projektach
  • Dbanie o dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy z biura

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Brak okresu próbnego – umowa na długi okres od samego początku
  • Pracę stacjonarna z naszego biura w Szczecinie
  • Elastyczne godziny pracy, Pon-Pt
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Wspaniałe imprezy firmowe,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy
To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Brak "dress code'u"
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Coloplast Business Centre Sp z o.o.

branże: Administracja biurowa