eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TrzemesznoMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Kto szuka:

Swisspearl Produkcja Polska S.A

Stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Lokalizacja:

Trzemeszno, k., Gniezno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Swisspearl Produkcja Polska S. A. producent płyty falistej i akcesoriów dachowych z włókno-cementu szuka kandydata w Trzemesznie na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące wykonywanie konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń wchodzących w skład ciągu produkcyjnego płyt w-c i innych linii technologicznych
  • Usuwanie defektów i awarii maszyn
  • Zapobieganie awariom maszyn i urządzeń poprzez właściwą ich regulację
  • Wykonywanie planowych prac remontowych maszyn i urządzeń
  • Udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn, urządzeń i linii technologicznych
  • Zgłaszanie przełożonemu zauważonych nieprawidłowości
  • Promowanie bezpiecznego i czystego środowiska pracy zgodnie z polityką firmy i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Warunek konieczny: Co najmniej 2 poprzednie lata pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym lub pokrewne
  • Praktyczne doświadczenie w naprawach i konserwacjach maszyn i urządzeń
  • Znajomość zagadnień z branży mechanicznej
  • Umiejętność diagnostyki maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Pracę zmianową
  • Pracę w firmie międzynarodowej
  • Możliwość nabycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Pakiet benefitów dla pracowników
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim

  • osobiście do Działu Kadr
  • za pomocą poczty na adres: Swisspearl Produkcja Polska S.A. , ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno
  • lub za pomocą przycisku Aplikuj

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Swisspearl Produkcja Polska S.A

branże: Produkcja / Przemysł

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.