PracaOferty pracy Tarnowo PodgórneKontroler Finansowy ds. Planowania Produkcji

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Kontroler Finansowy ds. Planowania Produkcji

Lokalizacja:

Tarnowo Podgórne

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości finansowej oraz zarządczej.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse i rachunkowość, prawo lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość Microsoft Excel.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Zdolności analityczne oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy.
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 14 000-16 000 zł brutto uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, między godziną 8:00, a 10:00.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Paczki świąteczne.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Kursy językowe.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Tarnowie Podgórnym, z dostępem do miejsc parkingowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Finanse

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.