eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasin › Konstruktor - Technolog Produkcji

Kto szuka:

UNIMA System

Stanowisko:

Konstruktor - Technolog Produkcji

Lokalizacja:

Jasin, koło Swarzędza

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z wytycznymi projektantów
  • Obliczenia konstrukcyjne
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Praca w programach AutoCad, Gstarcad, Logical, LiczOkno, CamPlus, Microsoft Excel

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  • Wykształcenia średniego / wyższego technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość rysunku architektonicznego
  • Bardzo dobrej znajomości programu Auto-Cad, Gstarcad
  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i dokładności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży aluminium będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Wdrożenie przez doświadczonych pracowników
  • Szkolenia podnoszące umiejętności
  • Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym
  • Karta Multisport Plus
  • Owocowe poniedziałki i Zdrowe środy (napój likopenowy)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Groomer - Psi fryzjer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Brukarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: UNIMA System

branże: Produkcja / Przemysł