PracaOferty pracy › Kierownik Budowy / Kierownik Robót Mostowych

Kto szuka:

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Mostowych

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Miejsce pracy południowa Polska - woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie,  świętokrzyskie (możliwość pracy w delegacji)

  • Kierowanie i nadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi
  • Nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania
  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców
  • Optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie budowy
  • Dokładność, zaangażowanie, komunikatywność
  • Kreatywność
  • Nadzorowanie bieżących robót
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn
  • Opracowywanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane - mostowe, wykonawcze bez ograniczeń
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe po uzyskaniu uprawnień
  • Umiejętność kierowania zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wczesne reagowanie w sytuacjach niedotrzymania harmonogramu rzeczowo-finansowego
  • Dojrzałość emocjonalna , umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko kierownicze
  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach
  • Możliwość wykonywania ambitnych zadań
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Nowak-Mosty Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?