eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Inżynier budowy

Kto szuka:

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier budowy

Lokalizacja:

Poznań, Nowe Miasto

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych;
  • kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym;
  • współpraca z kierownikiem budowy;
  • kontakt z  Klientem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w praktycznym nadzorowaniu procesu budowy (mile widziane domów jednorodzinnych) - warunek konieczny;
  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego;
  • umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa;
  • wysoka organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B;
  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów;
  • możliwość zdobycia praktyk do uprawnień;
  • pracę bez nadgodzin;
  • duża samodzielność w organizacji pracy,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura