eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznanFront-end Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Front-end Developer

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1188135

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontaktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Front-end Angular Developer

  • Lokalizacja biura: Poznań
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa
  • Stawka: do 150 PLN/h netto + VAT
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Hybrydowy model pracy

Czego oczekujemy:
  • Min. 4 lata doświadczenia jako Front-end Angular Developer
  • Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
  • Kompetencje miękkie - doskonałe zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript, TypeScript, Angular
  • Doświadczenie w bankowości
  • Umiejętność tworzenia responsywnych aplikacji, które działają dobrze na różnych urządzeniach i rozdzielczościach ekranu.
  • Znajomość systemów kontroli wersji, takich jak Git

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego i nie tylko
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czym będziesz się zajmował:
  • Tworzenie i utrzymanie interfejsów użytkownika: Praca nad wizualną częścią aplikacji, tworzenie intuicyjnych i estetycznych interfejsów użytkownika przy użyciu HTML, CSS i JavaScript
  • Optymalizacja wydajności: Dbanie o to, aby aplikacje działały płynnie i szybko, optymalizując kod i zasoby.
  • Integracja z backendem: Współpraca z backend developerami, aby zintegrować front-end z serwerami i bazami danych.
  • Testowanie i debugowanie: Regularne testowanie aplikacji, wykrywanie i naprawianie błędów w kodzie.
  • Aktualizacja technologii: Śledzenie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie front-endu oraz implementacja ich w projektach.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-09-18

    do końca oferty: 43 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Bankowość / Leasing

    Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

    2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

    Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

    Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

    Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.