eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KomornikiElektromechanik Samochodowy

Kto szuka:

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektromechanik Samochodowy

Lokalizacja:

Komorniki, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 3

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta
  • Obsługi narzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...