PracaOferty pracy Eindhoven / Deurne / Helmond › Pracownik / Pracowniczka magazynu

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik / Pracowniczka magazynu

Lokalizacja:

Eindhoven / Deurne / Helmond

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasza oferta:
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14,78 EURO/godz. (wliczony dodatek urlopowy)
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do/z miejsca pracy – jeśli potrzebujesz!
  • Ubezpieczenie NNW oraz dostęp do opieki zdrowotnej
  • Aplikacja myOTTO, telefoniczna pomoc dostępna 24/7

Jako pracownik w dziale rozładunku zaczniesz od rozładowywania kontenerów. Później zostaniesz przeszkolony także na inne pozycje, aby mieć więcej możliwości i zyskać jeszcze lepsze wynagrodzenie! np. zbieranie produktów za pomocą wózka EPT, sortowanie paczek, przygotowywanie zamówień i przenoszenie palet za pomocą wózków elektrycznych (alternatywnie możesz pracować w dziale ekspozycji, gdzie w wyznaczonych zespołach będziesz realizować specjalne zamówienia).

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA
  • Brak lęku wysokości
  • Dobra kondycja fizyczna – dużo stania i chodzenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego daje możliwość awansu, otrzymania bezpośredniego kontaktu i nawet zostania w Holandii na stałe!

Firma oferuje:

Opłaty*:

  • €35,58 tygodniowo za ubezpieczenie
  • €126,56 tygodniowo za zakwaterowanie

*ponoszone tylko w przypadku korzystania z usług zorganizowanych przez OTTO

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Logistyka / Transport / Zakupy