eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaWykładanie towaru - Warszawa

Kto szuka:

Golden Serwis Sp. z o. o.

Stanowisko:

Wykładanie towaru - Warszawa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na Stanowisko: Wykładanie towaru

Lokalizacja: cała Warszawa

Dział:

  • Wykładanie towaru

Zakres obowiązków

  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towarów

Oferujemy

  • Stawka godzinowa
  • 28,10 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS
  • 29,70 zł brutto=netto/h dla studentów
  • Umowa zlecenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • pełnoletność
  • orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy dwuzmianowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Golden Serwis Sp. z o. o.

branże: Inne / Pozostałe

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...