PracaOferty pracy Warszawa › Technik Serwisu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Technik Serwisu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Technik SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie instalacji na powierzonych obiektach;
  • Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów;
  • Wykonywania zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli, badań i zgłoszeń serwisowych;
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów;
  • Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu jak najbardziej efektywnej organizacji pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, udział w szkoleniach zagranicznych i współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi.
  • Znajomość zagadnień z branży elektrycznej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień SE.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów.
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz prezentacyjne.
  • Chęć zdobywania wiedzy i dążenie do ciągłego rozwoju osobistego.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna LuxMed.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Niezbędne narządzi do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia