eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Sprzedawca Westfield Mokotów

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Sprzedawca Westfield Mokotów

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184746

Dla naszego Klienta, producenta żywności i napojów poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy (Coffee Specialist).
Zatrudniamy na umowę zlecenie ze stawką 30zł/h brutto.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- sprzedaż produktów firmy- doradzanie klientom- realizację celów sprzedażowych

Do udziału w rekrutacji zapraszamy szczególnie osoby posiadające już pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży.Poszukujemy osób dyspozycyjnych dostępnych na pełen etat wraz z weekendami oraz komunikatywnie posługujących się j. angielskim.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa

  • Praca sezonowa - gdzie szukać, jakie stawki wynagrodzenia, na co uważać?

    Praca sezonowa - gdzie szukać, jakie stawki wynagrodzenia, na co uważać?

    Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..