PracaOferty pracy Warszawa › Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i polskim

Kto szuka:

Foundever

Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i polskim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Praca zdalna
Twoje codzienne zadania:
  • Wsparcie logistyczne związane z zamówieniami klientów oraz;
  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta (Czat/E-mail/Telefon);
  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy, dbanie o jakość;
  • Wykonywanie codziennych zadań w sposób efektywny i terminowy;
  • Osiąganie celów jakościowych dotyczących rozmów i satysfakcji klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Język: Biegła znajomość języka niemieckiego (B2) i polskiego (B2);
  • Wykazujesz się wysoką kulturą osobistą, jesteś osobą empatyczną i dokładną;
  • Jesteś osobą zmotywowaną i chętną aby się rozwijać.
  • Masz dostęp do szerokopasmowego internetu za pomocą kabla Ethernetl;
  • Posiadasz stabilne połączenie internetowe o prędkości minimum 40 Mb/s pobierania i 20 Mb/s wysyłania.
Dodatkowe atuty:
  • Umiejętność priorytetyzacji i planowania;
  • Samodzielność i zdolność do pracy przy minimalnym nadzorze;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Umiejętności interpersonalne.

Firma oferuje:

Warunki pracy:
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę;
  • Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00-17:00 (8h dziennie);
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna;
  • Środowisko pracy: praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce.
Co jeszcze warto wiedzieć?
  • Dofinansowanie do okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, vouchery na   różne okazje (Boże Narodzenie, Dzień Dziecka itp.);
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie Medicover; oraz wsparcie psychologiczne;
  • Karta Multisport oraz wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia;
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę międzynarodową.

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoją aplikację!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Foundever

branże: Sprzedaż