PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista ds. Rad Sektorowych

Kto szuka:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista ds. Rad Sektorowych

Numer referencyjny:

043/24/DRK/S/SS/GS

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne obowiązki:
  • Pełnienie funkcji opiekuna wybranych Sektorowych Rad ds. Kompetencji w ramach Programu Europejskie Fundusze dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), w tym:
    • rozliczanie i monitorowanie zawartych umów o udzielenie wsparcia;
    • weryfikacja wniosków o płatność, rekomendowanie płatności;
    • weryfikacja i zatwierdzanie zmian do wniosków o dofinansowanie;
    • raportowanie nieprawidłowości w ramach realizowanych projektów;
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
    • udział w spotkaniach z przedstawicielami Sektorowych Rad ds. Kompetencji oraz przygotowywanie materiałów na spotkania.
  • Przygotowanie i aktualizacja aktów prawnych oraz dokumentów programowych do FERS.
  • Udział w procesie wyboru i oceny Sektorowych Rad ds. Kompetencji w FERS.
  • Ocena wniosków o dofinansowanie oraz rozpatrywanie odwołań projektów wybieranych w trybie konkurencyjnym w FERS.
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do opracowania planów finansowych i sprawozdań.
  • Wprowadzanie zmian i aktualizacja procedur wewnętrznych.
  • Obsługa Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA EFS) oraz CST2021.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy (wymagania konieczne):
  • wykształcenia wyższego (minimum licencjat);
  • doświadczenia zawodowego: rok w przypadku Specjalisty, 2 lata w przypadku Starszego Specjalisty, 3 lata w przypadku Głównego Specjalisty w pracy na stanowisku związanym z realizacją projektów finansowanych z Funduszy Strukturalnych UE;
  • dobrej znajomość uregulowań prawnych i dokumentów programowych związanych z wdrażaniem Funduszy Strukturalnych UE;
  • bardzo dobrej znajomości i obsługi pakietu Ms Office;
  • umiejętności wyszukiwania informacji i szybkiego uczenia się;
  • umiejętności współpracy w zespole;
  • umiejętności doskonałej organizacji pracy.
Dodatkowo (wymagania pożądane):
  • wykształcenie wyższe w specjalnościach związanych z prawem, ekonomią, administracją lub finansami;
  • doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (min. rok);
  • dobra znajomość uregulowań prawnych i dokumentów programowych związanych z realizacją projektów Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • doświadczenie zawodowe w pracy w Instytucji Pośredniczącej (min. rok);
  • znajomość Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • dobra znajomość systemu informatycznego CST2021.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

branże: Bankowość / Leasing

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.