PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania (branża sanitarna)

Kto szuka:

Praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania (branża sanitarna)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje przyszłe zadania:
  • Tworzenie ofert ofert dla Inwestorów.
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i podwykonawcami, w tym weryfikacja i negocjowanie ich warunków ofertowych.
  • Analiza i optymalizacja badań nad zastosowaniem innowacyjnych, efektywnych rozwiązań i ich wpływem na proces ofertowania.
  •  Aktywne reprezentowanie firmy, dbanie o jakość i ciągłość kontaktu z kontrahentami.
  • Sporządzanie wymaganej dokumentacji oraz analizowanie dokumentów przetargowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technicznym.
  • Minimum 3 lata na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość procesów kosztorysowania, doświadczenie w pracy wielobranżowej.
  • Umiejętność obsługi AutoCAD i MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę.
  • Praca od poniedziałku do piątku, 8-16.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie i benefity.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura