PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sekretariatu

Kto szuka:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sekretariatu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Fundacji Grupy PKP!

Pomagamy, wspieramy, angażujemy się i pracujemy dynamicznie. Dołączając do zespołu Fundacji Grupy PKP zdobędziesz doświadczenie w pracy w organizacji odpowiedzialnej społecznie, która wspiera branżę kolejową i ludzi związanych z koleją.

Jeśli jesteś osobą aktywną, energiczną, która nie boi się zmian, pracy i wyzwań oraz lubisz kolej i ludzi, ta praca jest dla Ciebie! Gwarantujemy poczucie sprawczości. Wspieramy osoby, które potrzebują pilnej pomocy, organizujemy wydarzenia, konferencje, dbamy o historię i dziedzictwo kolejowe. Fundacja Grupy PKP współpracuje ze spółkami z Grupy PKP, dzięki czemu masz szansę pracować z ekspertami z największych firm kolejowych w Polsce.

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • prowadzenie kalendarza Zarządu,
  • organizację spotkań,
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestrację korespondencji,
  • prowadzenie rejestrów i archiwizację dokumentów,
  • organizację podróży służbowych,
  • przygotowanie pism, raportów, dokumentów,
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
  • wsparcie zespołu przy organizacji wydarzeń i innych zadań należących do zespołu,
  • osiąganie oczekiwanych efektów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • znajomości pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • biegłego pisania na klawiaturze,
  • znajomości zasad pisowni i łatwości w prowadzeniu korespondencji,
  • umiejętności pracy samodzielnej, zespołowej, pod presją czasu,
  • empatii, kultury osobistej, sumienności, dokładności,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Co możemy Ci zaoferować?
  • udział w ciekawych i ważnych wydarzeniach o charakterze: kulturalnym, patriotycznym, charytatywnym, branżowym,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • dobrą lokalizację miejsca pracy - siedziba Fundacji niedaleko Dworca Zachodniego,
  • kuchnię pełną pysznej kawy, aromatycznej herbaty i rodzinnej atmosfery,
  • dofinansowanie do opieki medycznej,
  • zniżkę na przejazdy kolejowe,
  • umowę o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

branże: Administracja biurowa