PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych

Kto szuka:

WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA
  • tworzenie i planowanie treści na różne platformy społecznościowe;
  • zarządzanie społecznością online, odpowiadanie na komentarze i wiadomości;
  • monitorowanie trendów i analiza danych dotyczących zaangażowania użytkowników;
  • planowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych;
  • raportowanie wyników działań w mediach społecznościowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, dziennikarstwem, public relations lub komunikacją);
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi;
  • umiejętność tworzenia treści (Facebook, Instagram, LinkedIn);
  • umiejętność planowania i realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość narzędzi do analizy i monitorowania danych w mediach społecznościowych;
  • umiejętność obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Canva)
  • znajomość narzędzi do obsługi reklam w mediach społecznościowych;
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na czas próbny w formie umowy o współpracę / umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny
  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku
  • udział w innowacyjnych projektach
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju
WYMAGANE DOKUMENTY:
  • CV
  • list motywacyjny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

branże: Marketing / Reklama / PR