PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych i rozliczeń

Kto szuka:

REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych i rozliczeń

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • obsługi systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce
  • fakturowania
  • raportowania
  • prowadzenia dokumentacji
  • obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy Ciebie jeśli:
  • posiadasz wykształcenie min. średnie
  • dobrze znasz  i obsługujesz programy Excel i Word
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej
  • potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny
  • bardzo dobrze potrafisz zorganizować własną pracę

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?