PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. zatrudniania Osób z Niepełnosprawnościami

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zatrudniania Osób z Niepełnosprawnościami

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Wspieranie działań pod kątem zatrudniania i adaptacji Osób z Niepełnosprawnościami w miejscu pracy.
  • Budowanie wizerunku pracodawcy dbającego o środowisko sprzyjające OzN (właściwe reagowanie na pojawiające się trudności w środowisku pracy, wsparcie managerów).
  • Koordynacja rozliczeń finansowych z PFRON.
  • Współpraca z Fundacjami w ramach aktywizacji zawodowej Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Wsparcie pracowników z niepełnosprawnościami.
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących świadczeń dla OzN.
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących zatrudnienia OzN na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętność prowadzenia rozliczeń PFRON.
  • Gotowość do wizyt na kontraktach, gdzie zatrudnione są OzN.
  • Zainteresowanie obszarem budowania inkluzywnego i różnorodnego środowiska pracy.
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa pracy i otwartość na naukę.
  • Biegłość w pracy z Excelem i PowerPoint.
  • Otwartość, komunikatywność, asertywność oraz pozytywne nastawienie do pracy.
  • Prawo jazdy kat B.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w podejmowaniu działań wspierających aktywizację zawodową Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Doświadczenie w pracy w dziale Kadr i płac / na stanowisku spec. ds. płac lub jako Trener Pracy w Fundacjach.
  • Znajomość TETA.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Rozwojowe stanowisko z realnym wpływem na budowanie różnorodnego miejsca pracy.
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ważną rolę w organizacji w obszarze budowania inkluzywnych miejsc pracy.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Psychoterapeuta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. BHP

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: HR