PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. wycen branży budowlanej

Kto szuka:

PEKABEX

Stanowisko:

Specjalista ds. wycen branży budowlanej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Warszawa

Do Twoich obowiązków należeć będą:
  • analiza techniczna dokumentacji wraz z poszukiwaniem rozwiązań zamiennych,
  • przygotowywanie wycen, kosztorysów i przedmiarów w zakresie branży budowlanej na podstawie otrzymanych materiałów,
  • zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców oraz kalkulacja własna przyjętych rozwiązań technicznych,
  • współpraca ze specjalistami innych branż,
  • przygotowanie opracowań i zestawień oraz ofert.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów typu CAD,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży budowlanej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • świeże owoce,
  • wsparcie z ZFŚS,
  • naukę języków obcych,
  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy),
  • szkolenia,
  • udział w targach i konferencjach branżowych,
  • konkursy dla pracowników,
  • wsparcie dla cudzoziemców.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: PEKABEX

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura