PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. utrzymania ruchu (branża produkcyjna)

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu (branża produkcyjna)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • nadzór, diagnozowanie i naprawa napędów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych i automatycznego sterowania (w tym robotów typu G2P)
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych i konserwacyjnych na linii produkcyjnej
  • raportowanie poziomu zużycia części zamiennych
  • zgłaszanie awarii w systemie producenta robotów
  • nadzór nad przenośnikami firmy w celu optymalizacji płynności działania systemu u klienta

  • posiadasz min. 1,5-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automatyki przemysłowej
  • jesteś gotowy do pracy w systemie III - zmianowym (co piąty weekend: sobota do 15, niedziela do 20) - warunek konieczny
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną - warunek konieczny
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • znasz układy sterowania PLC
  • posiadasz wykształcenie związane z branżą techniczną
  • znasz pakiet MS Office oraz system AutoCad
  • masz uprawnienia elektryczne do 1kV

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • system wynagrodzenia składający się z podstawy oraz premii
  • ubezpieczenie medyczne
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy
  • pracę w międzynarodowej firmie pod Warszawą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Produkcja / Przemysł