eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. technicznych

Kto szuka:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z obligatoryjnymi przeglądami technicznymi budynków
  • sporządzanie dokumentacji przetargowych, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie
  • kontrola i przeprowadzanie odbiorów prac technicznych na terenie osiedla
  • nadzór, współpraca oraz rozliczanie firm zewnętrznych konserwujących instalacje: elektryczną, sanitarną i ogólnobudowlaną
  • przyjmowanie zgłoszeń o awariach wraz z prowadzeniem rejestru awarii
  • nadzór nad stanem technicznym budynków
  • organizacja i udział w komisjach technicznych
  • analiza prawidłowości odczytów liczników
  • współpraca z Radą Osiedla, Komisją Techniczną oraz Komitetami Domowymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne branży budowlanej, sanitarnej lub elektrycznej,
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 1 rok

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w spółdzielczości mieszkaniowej,
  • umiejętność kosztorysowania

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

CV można składać w siedzibie Administracji (ul. Langego 3, 02-685 Warszawa) lub skorzystać z szybkiej aplikacji do dnia 29.09.2024 r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Firma oferuje:

Oferujemy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik Produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

branże: Dział techniczny

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...