PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. organizacji i obsługi szkoleń

Kto szuka:

KDK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. organizacji i obsługi szkoleń

Numer referencyjny:

SS/2024/3

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • koordynacja organizacji szkoleń, webinarów, konferencji
  • pomoc w realizacji bieżących projektów agencji
  • prowadzenie negocjacji cenowych z podwykonawcami
  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • budżetowanie, prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji (wymagany minimum 1 rok na samodzielnym stanowisku)
  • skrupulatność, terminowość
  • doświadczenie w organizacji eventów online (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy
  • swobodna obsługa programów MS OFFICE
  • "lekkie pióro" (mile widziane)

Jakiej osoby szukamy:

  • samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań
  • dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu
  • posiadającej umiejętność pracy zespołowej oraz łatwo nawiązującej relacje z zespołem i z klientami
  • komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi
  • chcącej rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę z klientem biznesowym i publicznym
  • możliwość zdobywania doświadczenia w branży eventowej
  • fajną atmosferę i młody, kreatywny team
  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i wyników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: KDK Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.