PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Obsługi Danych Przestrzennych

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Danych Przestrzennych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Kompletowanie potrzebnych dokumentów do przeprowadzenia kontroli,
  • Zarządzanie dokumentacją pokontrolną, w tym zatwierdzanie formalności po zakończeniu inspekcji,
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
  • Przygotowywanie korespondencji służbowej,
  • Archiwizacja danych na nośnikach CD/DVD.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, np. geodezja, rolnictwo, gospodarka przestrzenna lub pokrewne,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności obsługi komputera oraz programów biurowych (Microsoft Office),
  • Mile widziana znajomość programów GIS oraz zasad funkcjonowania urządzeń GNSS.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4850 zł brutto,
  • Stabilne godziny pracy (pon. - pt.),
  • Profesjonalne środowisko pracy w renomowanej jednostce ARiMR,
  • Dostęp do pakietu sportowego Multisport i opieki medycznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Administracja publiczna

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...