eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Importu / Kupiec

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista ds. Importu / Kupiec

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie
  • Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji celno-podatkowych
  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień
  • Współpraca z innymi działami w zakresie dostaw importowych oraz eksportowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, wymóg konieczny (praca na dużej bazie danych, tabele przestawne, rotacja zapasów)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Znajomość zasad, przepisów i dobrych praktyk w obszarach: Zarządzanie transportem; Odprawy celne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Zniżki na zakup asortymentu
  • Darmowy parking dla pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...