PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Harmonogramowania Projektów Budowlanych (Primavera P6, MS Project)

Kto szuka:

Inplag Sp. z o. o.

Specjalista ds. Harmonogramowania Projektów Budowlanych (Primavera P6, MS Project)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie harmonogramami projektów, monitorowanie zasobów i budżetu,
  • Wykrywanie potencjalnych ryzyk i przeszkód,
  • Nadzór nad terminowością kontraktów,
  • Raportowanie postępów,
  • Współpraca z różnymi działami projektu,
  • Generowanie analiz i zestawień,
  • Udział w naradach dotyczących harmonogramów prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Wymagana znajomość Primavera P6 i MS Project,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w planowaniu lub aktualizacji harmonogramów budowlanych,
  • Umiejętność analizowania danych,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, teamwork, zarządzanie stresem,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Pracę nad interesującymi projektami w dynamicznej firmie inżynieryjnej,
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki,
  • Szansę na rozwój zawodowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Inplag Sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.