PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. dokumentacji projektowej

Kto szuka:

Fundacja Euro Most

Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów. Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 750 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE.

Stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji projektowej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

501 712 020

Fundacja Euro-Most obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. dokumentacji projektowej z doświadczeniem w obsłudze projektów związanych z budową biogazowni rolniczych, przemysłowych, wysypiskowych, na oczyszczalni ścieków.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Przygotowywanie wniosków dla biogazowni i biometanowni o:

ü uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (w tym KIP);

ü wydanie warunków zabudowy;

ü wydanie warunków przyłączenia

  • Kontrolowanie od strony formalnej kompletności i terminowości składanej dokumentacji.
  • Monitoring prowadzonych projektów pod względem harmonogramów.
  • Sporządzenie projektu zagospodarowania terenu na mapie w programie AutoCAD (lub podobne).
  • Wsparcie w procesach wewnętrznych prowadzonych przez zespół.

Wymagania:

  • Wykształcenia średnie w trakcie studiów lub wyższe z zakresu ochrony środowiska, energetyki, gospodarki przestrzennej, urbanistyka, geodezją lub w obszarach pokrewnych.
  • Praktyczna znajomość procedur administracyjnych związanych z przygotowaniem nieruchomości gruntowej do budowy.
  • Doświadczenie w sporządzaniu wstępnej dokumentacji projektowej tj. KIP, Wniosku o wydanie: decyzji: środowiskowej, o warunkach zabudowy, warunków przyłączenia.
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji prowadzącej do uzyskania pozwolenia na budowę.
  • Dobra znajomość programu AutoCAD (lub podobne).
  • Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Mentoring związany z rozwojem branży rynku odnawialnych źródeł energii
    • Możliwość samodzielnego trybu pracy na podstawie naszych wskazówek
    • Dostęp do programów i materiałów szkoleniowych
    • Pakiet opieki medycznej,
    • Atrakcyjne zarobki oraz premie,
    • Atmosferę Zaufania.
    • Najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej
    • Stałe i stabilne warunki, elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę (na czas określony/nieokreślony) lub B2B
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Niezbędne narzędzia pracy

  • ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !

Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Euro-Most, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mile widziani  również studenci kierunków:

  • technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka do prac związanych z przygotowywaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę, umowa zlecenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

data aktualizacji: 2024-06-21

do końca oferty: 52 dni

oferta była oglądana: 118 razy

pracodawca: Fundacja Euro Most

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka
Finanse
Inżynieria / Projektowanie / Technologia