PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. analiz budżetowych i rozliczeń

Kto szuka:

NetWorkS! sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. analiz budżetowych i rozliczeń

Numer referencyjny:

60/AS/PMGT/2024

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis zadań na stanowisku:
  • Rejestracja i koordynacja prac planowych i wejść na obiekty sieciowe
  • Rejestracja współpracowników
  • Nadzór nad terminowością rozliczeń z podwykonawcami
  • Tworzenie raportów
  • Dbanie o spójnośc danych w systemie SAP w zakresie zainstalowanego i demontowanego sprzętu
  • Planowanie budżetu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Znajomość systemu SAP w stopniu podstawowym
  • Znajomość MSExcel ( tabele przestawne, korzystanie z różnych żródeł danych )
  • Zdolności analityczne
  • Wykształcenie o profilu finansowym lub technicznym
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • Umiejetność współpracy w Zespole, komunikatywność

Firma oferuje:

Wybranej osobie oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Dodatkowy dzień wolny w roku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: NetWorkS! sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...