PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. administracji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Specjalista ds. administracji (m/k)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie recepcji w tym zarządzanie rejestracją gości,
  • zarządza korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • archiwizacja dokumentacji, zgodnie ze standardami firmy oraz obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony informacji,
  • zarządzanie zaopatrzeniem biura (w tym zamawianie papieru, kopert, wizytówek dla pracowników, znaczków, mebli, materiałów eksploatacyjnych itp.),
  • wsparcie Kierownika Biura, w zarządzaniu współpracą ze wszystkimi dostawcami usług biurowych (serwis sprzątający, kurierzy, administracja budynku biurowego, bezpieczeństwo, karty paliwowe, myjnia, telefony komórkowe, zaopatrzenie biurowe, zarządzanie podróżami itp.),
  • pełnienie zastępstw za Kierownika Biura, jeżeli wyniknie taka konieczność.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy administracyjnej (min.1 rok),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz otwartość.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - 6500 - 8500 zł brutto,
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę Tymczasowej (na 18 mies. z możliwością przedłużenia),
  • pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna + stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 / 9-17,
  • praca stacjonarna.

Miejsce pracy: Mokotów, Wołoska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Administracja biurowa