eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSenior Solar Engineer

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Senior Solar Engineer

Numer referencyjny:

12881

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera elektrotechnicznego na stanowisko Solar Engineer, który dołączy do zespołu specjalizującego się w projektowaniu, instalacji i utrzymaniu systemów fotowoltaicznych. Kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami od etapu projektowania do wdrożenia, współpracując zarówno z wewnętrznymi zespołami, jak i zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami sprzętu technicznego. Doskonała znajomość języka angielskiego jest niezbędna, ze względu na współpracę z globalnymi strukturami firmy.

Obowiązki:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, w tym tworzenie diagramów liniowych (Single line diagram) oraz dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi
  • Zarządzanie projektem od fazy koncepcyjnej do realizacji, w tym nadzór nad postępem prac, kontrola jakości oraz terminowa dostawa materiałów i sprzętu
  • Komunikacja z zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami w celu uzyskania ofert, negocjacji warunków oraz zapewnienia zgodności z wymaganiami projektu
  • Zapewnienie zgodności projektów z lokalnymi i międzynarodowymi normami technicznymi oraz przepisami dotyczącymi energii odnawialnej
  • Wykonywanie analizy technicznej i ocena wydajności systemów fotowoltaicznych w celu optymalizacji efektywności i osiągnięcia celów projektowych

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z elektrotechniką lub pokrewną dziedziną
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu i zarządzaniu instalacjami fotowoltaicznymi
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, umożliwiająca skuteczną współpracę z globalnymi strukturami firmy
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów dotyczących energii odnawialnej
  • Zdolność do samodzielnego tworzenia diagramów liniowych (Single line diagram) oraz innej dokumentacji technicznej
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów w kontekście optymalizacji efektywności systemów fotowoltaicznych

Co oferujemy:

  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bonusy uzależnione od wyników pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.