eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Senior HR&Payroll Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Senior HR&Payroll Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186786

Dla naszego Klienta-dynamicznie rozwijającej się firmy z branży OZE, poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta ds. kadr i płac/HR Generalist. Jest to świetna możliwość zawodowa na samodzielnym stanowisku, na którym będzie możliwość kreowania i wdrażania usprawnień z zakresu kadrowo-płacowego. Od kandydatów oczekiwana jest gotowość do wsparcia również w miękkich procesach HR (m.in. udział w rekrutacjach).

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa, samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników (około 40 os.)
  • sporządzanie list płac dla pracowników, naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i kontraktów B2B
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
  • przygotowywanie wszelkich zgłoszeń, wyrejestrowań, miesięcznych deklaracji ZUS
  • wystawianie zaświadczeń
  • przygotowywanie wszelkich raportów i sprawozdań (do GUS) związanych z zatrudnieniem;
  • doradztwo z zakresu prawa pracy
  • administrowanie benefitami
  • udział w miękkich procesach HR (wsparcie w rekrutacji, onboardingu)

Oczekiwania:
  • min. 4-5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym
  • doświadczenie w miękkich procesach HR – będzie atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość programu Optima, Płatnik
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy (bieżące aktualizowanie wiedzy)
  • chęć podejmowania działań usprawniających procesy
  • poczucie odpowiedzialności, chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • otwartość na wsparcie w miękkich procesach HR
  • komunikatywność, empatia, umiejętność budowania pozytywnych relacji, kompetencje liderskie

Oferowane:
  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia językowe, możliwość udziału w kursach aktualizujących wiedzę, imprezy integracyjne itp.)
  • miejsce parkingowe
  • praca stacjonarna
  • możliwość kreowania rozwiązań z obszaru HR, usprawnianie procesów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR