eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSAP Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

SAP Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1189424

Specjalista ds. SAP MM Dla naszego Klienta, globalnej firmy specjalizująca się w produkcji urządzeń wykorzystujących energię nuklearną, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. SAP MM Kluczowe zadania obejmują konfigurację i wdrożenie modułu SAP MM, wspierając działania zakupowe i zarządzanie dostawcami. Optymalizacja procesów poprzez współpracę z zespołami zakupowymi i identyfikację możliwości oszczędności kosztów jest również istotna. Wsparcie użytkowników końcowych oraz prowadzenie szkoleń na temat funkcjonalności SAP to kolejne ważne obowiązki. Zapewnienie dokładności danych w systemie SAP i generowanie raportów dotyczących wydajności zakupów są kluczowe. Współpraca z działem IT i interesariuszami biznesowymi w celu koordynacji zmian systemowych oraz zarządzanie dostawcami i onboarding to również ważne aspekty. Wszystkie te zadania mają na celu zwiększenie efektywności operacyjnej i zgodności funkcjonalności SAP z potrzebami biznesowymi.
Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, w dziedzinie biznesu, technologii informacyjnych, łańcucha dostaw lub pokrewnej.
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w module SAP MM, z naciskiem na procesy zakupowe.
  • Dobre zrozumienie operacji zakupowych, zarządzania dostawcami i procesów łańcucha dostaw.
  • Doświadczenie w konfigurowaniu SAP MM i dostosowywaniu przepływów pracy zakupów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do interakcji zarówno z zespołami technicznymi, jak i biznesowymi.

Kluczowe kompetencje:
  • Szczegółowa wiedza na temat SAP MM i procesów zakupowych.
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami i terminami.
  • Silne zrozumienie biznesu i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Proaktywne podejście do identyfikowania i rozwiązywania problemów.
  • Zdolność do współpracy i pracy w różnych zespołach i działach.
  • Doświadczenie we wdrażaniu SAP4HANA będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Praca zdalna, z okazjonalną pracą w biurze w Krakowie
  • Współpraca na podstawie umowy B2B
  • Start date: 11.2024 / 12.2024
  • Roczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Inne / Pozostałe

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...