eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSales Specialist with Finnish

Kto szuka:

CCPORTER Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sales Specialist with Finnish

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Your responsibilities:
  • Being involved in active selling and promoting company’s products by phone to existing customers from Finnish market
  • Being responsible for communication via phone and Email with our existing customers
  • Confirming orders from the customers and upgrading the value of the order made by our customers
  • Cooperating closely with Back Office Team in solving incoming inquiries of our clients

Wymagania stawiane pracownikowi:

We are looking for:
  • Passionate, driven individuals to join our vibrant sales team,
  • Some experience of selling in a call center,
  • Excellent command of Finnish language,
  • Good English language skills (at least a B2/C1 level),
  • Excellent influencing and negotiation skills,
  • Ability to work effectively, collaboratively and flexibly with all colleagues,
  • A passion for delivering outstanding customer experience.

Firma oferuje:

We offer:
  • Competitive basic salary + attractive bonuses depending on the sales
  • Stable and attractive terms of cooperation
  • Work from home
  • Flexible working hours, which would be adjusted to your needs (min. 40 hours)
  • All the equipment needed for work: Personal computer and headphones (we will send it to your home address)
  • Specialized training and real possibility of development within the company's structures
  • Work in a friendly, dynamic and multicultural environment

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: CCPORTER Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...