PracaOferty pracy Warszawa › Robotnik Wykwalifikowany (K/M) w Dziale Budowlanym

Kto szuka:

Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Stanowisko:

Robotnik Wykwalifikowany (K/M) w Dziale Budowlanym

Numer referencyjny:

ROBOTNIK WYKWALIFIKOWANY (K/M)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres czynności:
  • wykonywanie niewielkich prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych we wszystkich obiektach oraz terenach przyległych Zamku Królewskiego w Warszawie w tym:
    • prace malarskie,
    • prace tynkarskie,
    • zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych,
    • drobne prace murarskie,
    • układanie glazury i terakoty,
    • montaż zabudowy meblowej,
    • prace brukarsko – kamieniarskie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane techniczne budowlane),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lat,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowę o pracę (pełny etat) w renomowanej instytucji,
  • ubranie robocze i ochronne,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, dopłata do kart sportowych),
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • miłą atmosferę pracy,
  • legitymację, która uprawnia do darmowych wstępów do muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów.
Wymagane dokumenty:
  • życiorys/CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

branże: Praca fizyczna