eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaRegionalny Doradca Sprzedaży B2B

Kto szuka:

SLODKIE sp. z o.o.

Stanowisko:

Regionalny Doradca Sprzedaży B2B

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Region działania:
  • Polska wschodnia: województwa warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie
  • Polska zachodnia: województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie, łódzkie
Obowiązki:
  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Aktywne zdobywanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Tworzenie i składanie ofert
  • Negocjacje i prezentacje u klientów
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Regularne raportowanie działalności

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Doświadczenie w obsłudze klientów B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w produktach PREMIUM
  • Profesjonalne zachowanie
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów
  • Samodzielność, kreatywność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i pozytywne podejście
  • Biegłość w MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
Warunki pracy:
  • Praca mobilna w regionie wschodnim lub zachodnim 4 dni tygodniowo, 1 dzień w biurze w Warszawie
Wyposażenie pracownika:
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Firma oferuje:

SŁODKIE zapewnia szereg benefitów, a wśród nich:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku produkcyjno-biurowym
  • zniżki na produkty firmowe
  • paca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • prezenty jubileuszowe
  • indywidualny plan wdrożenia na stanowisko
  • prezenty świąteczne, mikołajkowe
  • parking rowerowy, duży parking samochodowy
  • imprezy integracyjne
  • nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • program polecenia pracownika
  • bony upominkowe z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • praca w przyjaznym zespole o niekorporacyjnym charakterze
  • szkolenia
  • słodkie poniedziałki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: SLODKIE sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.