PracaOferty pracy Warszawa › Przedstawiciel handlowy na region

Kto szuka:

Inter Profiles Sp. z o. o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy na region

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Prężnie rozwijająca się firma z branży wykończenia wnętrz z siedzibą w Białymstoku zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży i obsługi klienta/Przedstawiciela handlowego na regiony: Południowo-Wschodniej Polski, Północno-Zachodniej Polski, Południo-zachodniej Polski.

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów - utrzymanie i rozwój relacji, zbieranie zamówień, merchandising, monitorowanie sprzedaży
  • praca w systemie hybrydowym (1 dzień biuro, 4 dni teren)
  • kontrola należności
  • raportowanie wyników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów
  • znajomość zasad sprzedaży
  • samodzielność, terminowość, skrupulatność
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi MS Office

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • narzędzia do pracy: auto, laptop, telefon
  • wynagrodzenie: płaca zasadnicza + premia od sprzedaży

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Inter Profiles Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż