eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaProject Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Project Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1187746

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Project Manager with analytical skills

Lokalizacja: hybryda, WarszawaBranża: retailRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 120-145 PLN/h netto + VATStart date: wrzesień 2024Godziny pracy: standardowe godziny biznesowe
Stos technologiczny:
Must have:Jira, Confluence, Diagramy
Nice to have: Draw.io, Enterprise Architect

Czym będziesz się zajmował/a:

  • Koordynacja procesu wdrażania projektu z obszaru ekologii
  • Zbieranie wymagań biznesowych od partnera biznesowego oraz ustalanie ram czasowych projektu
  • Identyfikacja i synchronizacja danych i kompletowaniu wymagań dostarczonych przez partnera biznesowego
  • Tworzenie procesów i modeli w Draw.io lub za pomocą innego podobnego narzędzia
  • Przygotowanie materiałów i modeli dla zespołu architektów pracujących u klienta
  • Komunikacja ze specjalistami IT
  • Prowadzenie spotkań statusowych
  • Bardzo mile widziana jest osoba ze znajomością ENTERPRISE ARCHITECT, aby przedstawić architekturę rozwiązania, nad którym będzie pracować

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Znajomość Jira, Confluence, Waterfall
  • Mile widziane: Draw.io oraz Enterprise Architect

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Asset Management Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Implementation Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...