eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaProject Controller

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Project Controller

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Zarządzanie procesami finansowymi oraz kontrola procesów operacyjnych pod kątem zgodności, dokumentacji projektowej, technicznej i finansowej w obszarze projektów realizowanych na rzecz klientów
  • Wsparcie w prowadzeniu ewidencji, dokumentacji i rozliczeniu oraz raportowaniu danych finansowych statusu projektów wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Przygotowanie forecastów i Pipeline projektowego we współpracy z działem projektowym
  • Analiza wyników obszaru, raportowanie odchyleń od planu oraz wykonania Gap Action Planów
  • Odpowiedzialność za informację finansową obszaru w sposób zapewniający kompletność, spójność i bezbłędność
  • Rozliczanie długoterminowych projektów kapitałowych w oparciu o WIP
  • Zarządzanie CFF
  • Wdrażanie, usprawnianie procesów, procedur i narzędzi w obszarze Projektów Kapitałowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w Controllingu, Finansach lub Księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy
  • Silna orientacja na zrozumienie istniejących procesów biznesowych, zdolności analityczne i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Zaangażowanie w zadania na poziomie operacyjnym
  • Wiedza finansowa, umiejętność analizy dokumentów i umów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karty sportowej, ubezpieczenia na życie
  • Model pracy: hybrydowy (2 dni zdalne, 3 dni stacjonarne)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...