PracaOferty pracy WarszawaProduct & Sourcing Manager Cookware - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Product & Sourcing Manager Cookware - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

We współpracy z wiodącym producentem i dystrybutorem sprzętu SDA w Polsce, szukamy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Product Manager Cookware

Product & Sourcing Manager CookwareMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Rozwój linii produktowych i wprowadzanie nowości
  • Rekomendacja strategii cenowej dla zarządzanych grup produktowych
  • Sourcing produktów w Azji, negocjacje warunków handlowych współpracy (ceny, warunki dostaw i płatności),
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami i producentami
  • Analiza portfela produktowego i zarządzanie nim (rekomendacje dot. zakupu, usunięcia linii produktowej, dodanie linii produktowej lub modelu)
  • Tworzenie ofert i kalkulacji cenowych
  • Stały monitoring konkurencji w kategoriach jakości / użyteczności oraz ceny oraz identyfikacja kluczowych czynników wpływających na popyt
  • Współpraca z zagranicznymi agencjami packaginowymi, jednostkami certyfikującymi, laboratoriami

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w szeroko rozumianej branży AGD
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę z zagranicznymi partnerami handlowymi
  • Umiejętności analityczne
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Warszawie.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Duży wpływ na biznes i poczucie sprawczości
  • Miejsce parkingowe oraz szereg benefitów pozapłacowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...