eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaProcurement Project Specialist

Kto szuka:

Joinco Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Procurement Project Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • praca z Category Managerem m.in. wspieranie go w codziennych zadaniach, analiza wyników sprzedaży
  • koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek
  • bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac
  • zarządzanie bazą danych dostawców oraz kontakt z nimi
  • wyszukiwanie pomysłów, ofert
  • wsparcie przy budowaniu kalendarza Category Managera
  • przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem
  • rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi
  • współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej (minimum 1-1,5 roku)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Joinco Polska Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.