eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaPracownik sprzątający

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sprzątający

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie biura,kuchni i toalet
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 16.00-22.00 lub 18.00-22.00

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Wynagrodzenie godzinowe , miesięczne
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.