eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaPracownik sprzątający

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sprzątający

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • • Sprzątanie biura,kuchni
  • • Gospodarowanie środkami czystości
  • •​ Inne prace zlecone przez przełożonego
  • • Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 11.00-15.00

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Grafik DTP Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Samodzielny Energetyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...